Infrastruktura

Niezależnie od warunków pogodowych, w naszym gospodarstwie do Państwa dyspozycji jest bogata infrastruktura.

Zawody wędkarskie

Agroturystyka

Na terenie naszej posiadłości znajduje się przestronny murowany dom zbudowany na wzgórzu oraz dwa drewniane domki przeznaczony wyłącznie dla gości. Z przydomowego tarasu rozpościera się widok na spokojne jezioro, lasy i pagórki.
Niezwykła atmosfera sprzyjająca wędkowaniu: cisza, spokój, poczucie intymności i odizolowania, w połączeniu z pięknem krajobrazu powoduje, iż nasi goście wyjeżdżają stąd zrelaksowani i wracają tu, by ponownie odzyskać siły, energię i zapał do codziennej pracy.

Do wypoczynku, pomiędzy wędkowaniem i spacerami, oferujemy 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami, TV oraz wi-fi (każdy z pięknym widokiem) w domu murowanym, przestronny salon z jadalnią, kuchnia gościnna (lodówka, aneks kuchenny, czajnik, talerze, sztućce itp.) oraz taras z kominkiem zewnętrznym i murowanym grillem.
Dla ceniących intymność lub rodzin z dziećmi polecamy drewniane domki. Pierwszy z nich posiada dwie bliźniacze części z oddzielnymi wejściami.
Komfortowo wyposażone części składają sie z: dwóch 2-osobowych pokoi i łazienki na poddaszu oraz pokoju wypoczynkowego (TV) z aneksem kuchennym na parterze. Drugi luksusowy domek składa się z 4 sypialni 2-osobowych i łazienki na górze oraz przestronnego pokoju wypoczynkowego na parterze wraz z kuchnią, jadalnią i łazienką. Z domku wyjście na taras gdzie mieści się grill oraz meble ogrodowe.
Nieopodal znajduje się prywatna piaszczysta plaża oraz trzy drewniane pomosty z miejscami siedzącymi i duże molo ze stołami i ławami tylko dla naszych gości. Nad jeziorem znajdują się zadrzewienia w którym można rozpalić ognisko nad grillem i usiąść wygodnie przy ławach ze stołami.
Również wśród drzew jest możliwość rozłożyć się wygodnie w jednych z hamaków oraz odpocząć na huśtawce. Dla aktywnych posiadamy pole do piłki siatkowej, rower wodny oraz 2 kajaki.

Naszym gościom serwujemy przede wszystkim kuchnię myśliwską, ze względu na fakt, iż gospodarz jest zapalonym myśliwym, poświęcającym się z ochotą swojej pasji. Poza tym kuchnia domowa i regionalna nie jest obca podniebieniom wypoczywających u nas. Bazujemy wyłącznie na produktach naturalnych, zdrowych, pochodzących z okolicznych upraw. Od stołu wszyscy wstają najedzeni. Nie wydzielamy porcji: dania serwujemy na półmiskach co pozwala skosztować wszystkiego i w dowolnej ilości.

Poza stałą ofertą agroturystyczną organizujemy również imprezy okolicznościowe, zawody wędkarskie urodziny, imieniny (również na wolnym powietrzu do 50 osób) oraz małe konferencje (do 30 miejsc noclegowych). W sezonie zimowym polecamy spędzenie Świąt Bożegonarodzenia oraz Sylwestra z dala od miejskiego zgiełku. Urozmaicamy ten czas kuligami za dnia i nocą z pochodniami, wielkim ogniskiem z pieczeniem dzika oraz pokazami sztucznych ogni.

Cennik

.: Cennik zakwaterowania:.
Pokoje dwuosobowe z łazienką: 120 zł za dobę
Domki czteroosobowe: 240 zł za dobę
Domek ośmioosobowy: 480 zł za dobę
Śniadanie: 20 zł od osoby
Obiadokolacja: 40 zł od osoby
Do cen należy doliczyć 8% VAT

 

 

.: Cennik połowów w Super łowisku t.j. Jezioro Boksze:.

dwiema wędkami, z brzegu+lodu+łodzi+spinning+trolling

czas połowu

cena połówów *

1 dzień

50 zł

1 tydzień

200 zł

2 tygodnie

300 zł


.:Cennik połowów na resztę naszych jezior:. T.j. Jezioro Berżniak, Gailik, Iłgielk, Ryngis,
Kielig, Hołny, Szejpiszki i Klejwy

czas połowu

połów z brzegu, lodu,łodzi, spinning, trolling

1 dzień

30 zł

1 tydzień

100 zł

2 tygodnie

150 zł

1 miesiąc

200 zł

3 miesiące

300 zł

6 miesięcy

350 zł

 

Do cen należy doliczyć 23% VAT

Opłaty można regulować przelewem:
BS SEJNY
Numer konta: 13 9354 0007 0000 0007 8357 0001